gorzów: zakład karny

i

Autor: M. J./grupa FB Stoją ! Gorzów Bądźcie uważni na drogach, czasami utrudnienia są...niespodziewane. (na fot. wczorajsze ćwiczenia pod zakładem karnym)

Gorzów: Na Kombatantów wylewanie nawierzchni jednak w piątek

2021-11-24 7:21

Trzeba zrobić małą aktualizację wiedzy na temat prac na Kombatantów. Wczoraj tą drogą przejechać się nie dało, ale dzisiaj i jutro wraca stan z poniedziałku. Dzisiaj bez deszczu i trochę cieplej niż wczoraj.

Dostawa masy bitumicznej się spóźnia, przez co prace na Kombatantów przesunięto na piątek (26.11). W związku z tym dzisiaj i w czwartek (25.11) 250 metrowy odcinek będzie znowu przejezdny w kierunku od Grota-Roweckiego do Szarych Szeregów. W piątek znów zostanie zamknięty. Jeśli chodzi o autobusy MZK podczas prac będą jeździć objazdem. Skrzyżowanie ulic Kombatantów - Szarych Szeregów będzie otwarte, będzie tam już funkcjonować ruch okrężny.

Trwają prace na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

Zachowajcie ostrożność na Trasie Nadwarciańskiej. Tam prace już na finiszu, ale dalej jest ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zachowajcie czujność, bo dalej są zwężenia i potrafią tam się tworzyć dłuższe sznury aut.

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Wciąż kierowcy, zwłaszcza ci spoza Gorzowa potrafią się gubić. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej.

Dzisiaj trochę cieplej niż we wtorek. Od rana około 7 stopni. Przez resztę około 8. Ciśnienie optymalne, synoptycy na dzisiaj nie przewidują opadów. Jest nadzieja, że przed 12 będzie trochę słońca. Szanse są pół na pół. Albo będzie, albo nie będzie.

To nie chińszczyzna, to Młodzieżowe Słowa Roku! Sprawdź, czy krzykniesz "essa", czy raczej jesteś boomerem

Pytanie 1 z 11
Na rozgrzewkę coś łatwego: Kiedy pakujemy się do śpiulkolotu?