GP na żużlu dla Gorzowa

i

Autor: coola

Gorzów: Na Jancarzu znowu będzie wielkie międzynarodowe ściganie

2020-07-29 14:54

Żużlowe Grand Prix znów na Jancarzu! To już informacja oficjalna i pewna. Władze Gorzowa i zarząd Stali Gorzów doszły do porozumienia z organizatorem cyklu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

Na Jancarzu we wrześniu mają się odbyć dwa turnieje - w piątek 11 i w sobotę 12. Umowę z BSI podpisał klub i to on jest organizatorem turnieju. Liczymy na to, że uda się na tym wydarzeniu zyskać nie tylko wizerunkowo ale też finansowo - mówi Marek Grzyb prezes Stali Gorzów.

Posłuchaj na co w związku z organizacją turnieju liczy Marek Grzyb prezes Stali Gorzów:

Nie zdradzono ile Gorzów zapłaci za możliwość zorganizowania turnieju - nieoficjalnie to może być około 500 tysięcy złotych. Miasto przekazało na ten cel środki przeznaczone na organizację Memoriału Jancarza. Stal wyłoży część pieniędzy , które otrzymała na promocję poprzez sport. I na promocje liczy też prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

Mówi Jacek Wójcicki prezydent Gorzowa:

Poza turniejem na Jancarzu. Odbędą się jeszcze turnieje w Pradze , Wrocławiu i Toruniu. Nie wiadomo na razie ile będą kosztowały bilety na gorzowska rundę. Ze względu na obostrzenia sanitarne i mniejszą ilość kibiców na stadionie ich cena może być wyższa niż w latach ubiegłych.

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?
Rusza modernizacja stadionu w Płocku