Gorzów: kino

i

Autor: SG

Gorzów: Miłośnicy kina długo czekali, ale się doczekali. Można wybrać się na film!

2021-05-20 15:54

Ruszają gorzowskie kina po przerwie związanej zkoronawirusem. Jako pierwszy startuje Helios. Kolejne czyli 60 Krzeseł i Cinema 3D zapraszają na seanse w przyszłym tygodniu.

Pierwszy seans zaraz po północy. Po ponad półrocznej przerwie działalność wznawia gorzowski Helios. 10 minut po północy (21.05) we wszystkich salach wyświetlane będą filmy. Repertuar różnoraki: od filmów przygodowych, fantastyki po oskarową produkcję. Popcornu jeszcze nie kupimy ani innych przekąsek, bo nie pozwalają na to przepisy. Ostatnie godziny upływają na przygotowaniach do przyjęcia kinomanów.

Musimy przygotować filmy, pozgrywać je, poustawiać odpowiednie parametry naszych projektorów. Przygotowanie, wyczyszczenie, odkurzenie całego kina dla widzów. Ale też wszystkich naszych systemów, sprzedażowych, czyli kas. Tego jest bardzo dużo - mówi Monika Kowalska, dyrektor kina.

Co do innych gorzowskich kin, wznowią działalność w przyszłym tygodniu. 25 maja zaprasza 60 Krzeseł, a 28 będzie można wybrać się na film do Cinema 3D.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?