Gorzów: mikołaj

i

Autor: Jan Wojtanowski/gorzow.pl Mikołaj czekać bedzie na mieszkańców we wtorek.

Gorzów: Mikołaj ostatni raz pokaże się w swoim oknie

2021-12-20 16:15

Dziś wieczorem ostatnie pytanie na Facebooku, a jutro szczęśliwcy odbiorą paczki z Okna Świętego Mikołaja. Dobiega końca przedświąteczna akcja gorzowskiego magistratu. Do zdobycia miejskie gadżety.

Ostatnia szansa na prezent z okna świętego Mikołaja. Żeby go zdobyć gorzowianie muszą rozwiązać zagadkę. Ta pojawi się dziś (20.12) na Facebooku gorzowskiego magistratu punktualnie o godzinie 20. Internauci, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi mogą liczyć na paczkę, w której będą miejskie gadżety. Jest ich całkiem sporo. To kubek, kalendarz na 2022 rok, bawełniana torba zakupowa, dzwonek rowerowy, słoiczek z masełkiem jabłkowym, gorzowskie słodkości i wiele innych.

Osiem pierwszych osób, które prawidłowo odpowie na dość ciekawe pytanie będzie mogło się zgłosić pod kamienicę dawnego Lamusa i odebrać paczkę od Świętego Mikołaja, oczywiście z Okna Świętego Mikołaja - mówi Marta Liberkowska, z gorzowskiego ratusza.

Paczki można odebrać w wtorek (21.12) między godziną 14, a 16. Facebookowa zabawa jest częścią kampanii "Gorzów blisko świąt".

Co wiesz o Eurowizji Junior? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 12
W którym roku Polska zadebiutowała w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci?