Gorzów wieprzyce

i

Autor: TogaHa Główne skrzyżowanie na Wieprzycach. Przy BO było bezkolizyjnie.

Gorzów: Mieszkańcy Wieprzyc zgodni. Zaplanowali wydatki na najbliższe... 6 lat!

2020-06-16 13:03

Mieszkańcy Wieprzyc wiedzą co chcą robić w ramach Budżetu Obywatelskiego. Podczas konsultacji z urzędnikami bez problemów wybrali pakiet zadań do zrealizowania na przyszły rok. Dodatkowo ustali także kolejne inwestycje, które będą robione za miejskie pieniądze do 2026 roku.

W Gorzowie trwają konsultacje w sprawie inwestycji, które będą realizowane w ramach BO w przyszłym roku. Na Wieprzycach problemów żadnych nie było. Pod wrześniowe głosowanie zostanie poddany pakiet zadań wskazanych przez mieszkańców.

To budowa odcinka ul. Komandosów oraz montaż ławek z oparciami i koszy na śmieci przy ul. Dobrej. Wybrany pakiet ma gwarancję realizacji. Ponadto mieszkańcy ustalili co będą robić w kolejnych latach aż do roku 2026. Zaplanowali, które ulice i chodniki będą wyremontowane i gdzie powstaną place zabaw.

Gorzów wieprzyce

i

Autor: TogaHa Pętla tramwajowa na Wieprzycach.

W tym tygodniu o swoich pomysłach rozmawiać będą mieszkańcy kolejnych dzielnic m.in.  Zakanala, Zamościa i osiedla Staszica. Każda dzielnica ma do wydania ponad 400 tysięcy złotych

Przypomnijmy: w tym roku- z uwagi na pandemię- konsultację wyglądają nieco inaczej. W rozmowach z urzędnikami biorą udział tylko osoby, które składały wnioski do budżetu. Spotkania potrwają do 25. czerwca.

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków
Ptasia kolumna na drodze