Gorzów: kult

i

Autor: Lilly M/wikimedia.org Kazik Staszewski i Kult wystąpią w gorzowskim amfiteatrze.

Gorzów: "Miej Czas na Koncerty", czyli Kult, Nosowska, Brodka, Jopek i inni

2021-05-18 17:18

Fani długo na to czekali, ale wreszcie zagrają. W gorzowskim amfiteatrze wystąpi m.in. Kult razem z Gorzowską Orkiestrą Dętą, Katarzyna Nosowska czy Renata Przemyk. Latem MCK zaprasza na cykl "Miej Czas na Koncerty".

Kult z orkiestrą w końcu w Gorzowie. Tego lata sporo dziać będzie się w gorzowskim amfiteatrze. Wraca cykl "Miej Czas na Koncerty". Przed gorzowską publicznością zaprezentują się tacy artyści jak Renata Przemyk, Kasia Nosowska czy Anna Maria Jopek. Na część wydarzeń gorzowianie czekali od dawna. Pandemia zmusiła organizatorów do przesunięcia m.in. koncertu zespołu Kult.

Tym razem ma się udać - mówi Hanna Dębska, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. - Zapraszam na długo oczekiwany koncert zespołu Kult ze stowarzyszeniem Gorzowskiej Orkiestry Dętej. Na koncert Nosowskiej i Moniki Brodki, która będzie promować swoja najnowszą płytę.

Gorzów: nosowska

i

Autor: Piotr Frydecki/wikimedia.org Katarzyna Nosowska.

Sezon artystyczny w amfiteatrze rozpocznie się 12 czerwca, czyli podczas Nocnego Szlaku Kulturalnego. Informacje na temat dat koncertów i biletów wkrótce pojawią się na stronach MCK-u​ i urzędu miasta.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?