um gorzow2

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Gorzowski magistrat pracuje.

Gorzów: Miasto szykuje się do wyborów prezydenckich

2020-06-17 15:07

Przygotowania do wyborów prezydenckich w Gorzowie zgodnie z planem. Są drobne zmiany ale problemów gorzowianie nie odczują​.

W mieście będzie działało 68 obwodowych komisji wyborczych. Skład większości z nich jest już ustalony. Na przygotowania magistrat miał nie 3 miesiące - jak zwykle - a trzy tygodnie. Do magistratu trafiają już urny wyborcze. Ze zmianami muszą się liczyć mieszkańcy ulicy Czereśniowej bo swoje lokalizacje zmienią dwie komisje wyborcze.

- Wyborcy głosujący do tej pory w Spółdzielni Mieszkaniowej Dolinki będę teraz głosować w lokalu znajdującym się w Zespole Szkół Gastronomicznych przy Okólnej 35. Natomiast głosujący ostatnio w internacie przy Czereśniowej przeniesieni zostaną do budynku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących również przy Czereśniowej - mówi Wiesław Ciepiela z magistratu.

Magistrat czeka na szczegółowe wytyczne dotyczące zabezpieczenia lokali wyborczych w związku z pandemią. Na pewno wyborcy muszą się liczyć z tym, że w lokalach wyborczych niezbędne będą maseczki i rękawiczki. Wiadomo też , że w Gorzowie chęć głosowania korespondencyjnego wyraziło 300 osób. Przypomnijmy: pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Wybory prezydenckie - jak głosować korespondencyjnie? Komunikat PKW