Gorzów: Mieszka I

i

Autor: ESKA Gorzów Na przejezdną Mieszka I jeszcze trochę poczekamy.

Gorzów: Mgła przy Trasie Nadwarciańskiej, od rana trochę słońca

2021-10-07 7:13

Na samych gorzowskich drogach w miarę spokojnie na ten moment, mimo sporego ruchu. Mgła utrzymuje się przy Trasie Nadwarciańskiej. Nie jest bardzo intensywna, ale uważać trzeba. Od rana będzie trochę słońca.

Trwają wciąż prace na Kasprzaka. Wymieniają tam nawierzchnię, jest ruch wahadłowy sterowany przez kierującego ruchem. Bywają korki, także sugerowany jest objazd przez Koniawską. Gorąco w tamtym rejonie Gorzowa będzie, jak zaczną się prace na Trasie Nadwarciańskiej. Te mają rozpocząć się już w październiku. Rozstrzygnięte też są przetargi na prace na dziurawej Olimpijskiej i Sikorskiego. Będziemy wracać do tematu.

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera

Wciąż nieprzejezdne Okólna, Słoneczna i Długosza. Prace także dalej na Chrobrego i Mieszka I. To można potrwać nawet dłużej, niż jak zapowiadane do końca tego roku, mimo, że ostatnio wylewanie nawierzchni przyśpieszyło. Dużo pracy drogowcom zostało jeszcze na fragmencie na wysokości Pocztowej, gdzie do niedawna swoje robili jeszcze archeolodzy.

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej.

W Gorzowie dzisiaj gorąco nie będzie. O poranku trochę słońca i niecałych 10 stopni. Później temperatura podskoczy do okolic 17 stopni. Ciśnienie na ten moment prawie idealne, w ciągu dnia wzrośnie. Wieczorem ma być nawet w okolicach 1030 hektopaskali. Popadać może w okolicach 13, ale będzie to raczej mżawka. Jakość powietrza na ten moment w Gorzowie jest średnia, nie ma co przesadzać z wietrzeniem mieszkań.

Czerwone czy białe - czy rozpoznasz te najpopularniejsze wina?

Pytanie 1 z 22
Nero w nazwie wina Nero d'Avola to czarny, a jaki ma kolor wino?