Policja ustala personalia zmarłego.

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Policja ustala personalia zmarłego.

Gorzów: Mężczyzna zmarł w altance śmietnikowej. To prawdopodobnie bezdomny

2020-12-14 14:44

Ciało mężczyzny zostało znalezione w altance śmietnikowej w centrum Gorzowa. Natknął się na nie przypadkowy przechodzień. Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałkowy poranek (14.12) przy ul. Łokietka.

Nie wiadomo kim był zmarły. Jak nas poinformowała gorzowska policja zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, ale obecnie nic nie wskazuje na to aby mężczyzna zmarł w wyniku działania osób trzecich. Była to prawdopodobnie osoba bezdomna.

Policjanci informują, że jak zobaczymy osobę bezdomną, to należy zadzwonić pod numer alarmowy 112. Okres zimowy, to najtrudniejszy czas dla osób bez dachu nad głową.

Przypomnijmy: w gorzowskich noclegowniach przygotowana ponad 100 miejsc dla osób bezdomnych. Jak nas zapewniono w Domu Brata Alberta i w Stowarzyszeniu Brata Krystyna dla każdego potrzebującego znajdzie się miejsce.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rzeszów: Takiego rozwiązania nie ma nigdzie na świecie. Nad miastem będzie latać rój dronów

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...