Gorzów: matury

i

Autor: SG Tegoroczni maturzyści z II LO w Gorzowie.

Gorzów: Matematyka bez stresu

2022-05-05 13:51

W II LO młodzi ludzie z sali egzaminacyjnej wychodzili uśmiechnięci i zrelaksowani. Aż trudno uwierzyć, że dziś zdawali matematykę. Ich zdaniem zadania były łatwe i nie było zaskoczeń.

Bez stresu i bez problemów - tak gorzowscy maturzyści ​mówili po wyjściu z egzaminu z ... matematyki. Drugi dzień tegorocznych matur to zmagania z królową nauk. W tym roku była ona łaskawa, tak przynajmniej uważają w gorzowskim II LO. Egzamin składał się z 35 zadań, na ich rozwiązanie było 170 minut. Maturzyści mogli mieć ze sobą kalkulator, linijkę, cyrkiel. Młodzi ludzie zapewniają, że byli dobrze przygotowani, zadania nie sprawiały im większych kłopotów i egzamin okazał się łatwiejszy niż się spodziewali.

Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS

Tydzień zamknie egzamin z języka angielskiego oraz francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.​ Maturzyści, z którymi rozmawialiśmy zdawać będą egzamin z angielskiego i większego stresu w nich to nie wywołuje. Zacznie się on o godzinie 9, natomiast pozostałe języki o 14. Maturzyści będą mieli dwie godziny czasu.

W tym roku egzamin dojrzałości w Gorzowie zdaje ponad 1300 osób. Matury potrwają do 23 maja.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?