Kot

i

Autor: Pixabay Koty czekają na domy tymczasowe.

Gorzów: Lubisz koty? Stwórz dla nich dom tymczasowy

2021-11-10 16:50

Fundacja Anaconda szuka chętnych do prowadzania domów tymczasowych dla kotów. Organizacja pomoże, opłaci weterynarza, zapewni karmę dla zwierzaka. Potrzebuje osób, które będą mogły poświecić trochę czasu, by zająć się czworonogiem przez kilka tygodni.

Przygarnij kota na chwilę. Gorzowska Fundacja Anaconda szuka osób, które chciałyby prowadzić domy tymczasowe dla bezdomnych zwierzaków. Wystarczy mieć chęć i trochę czasu dla czworonoga, który będzie przygotowywany do adopcji. Zwierzak może trafić do domu tymczasowego na tydzień, miesiąc albo trzy, ale fundacja zapewnia, że nie zostanie na stałe. Takie miejsca są potrzebne, żeby pomagać kolejnym kotom.

Tych domów tymczasowych jest u nas bardzo mało, a to ogranicza przyjecie zwierząt. Niejednokrotnie moglibyśmy pomóc zwierzakowi, ale nie mamy gdzie go umieścić. Fundacja pomaga przy prowadzeniu takiego domu, powiemy jak to zrobić - mówi Małgorzata Jakubowska z Fundacji Anaconda:

Smutne koty

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Fundacja zapewnia opiekę weterynaryjną dla kotów, karmę i piasek. Jeżeli chcielibyście pomóc kontaktujcie się z Anacondą za pomocą Facebooka. Podane są tam także numery telefonów, pod które można dzwonić. Koty czekają na pomoc.

QUIZ. Piosenki głodomora czyli przeboje z jedzeniem w tytule

Pytanie 1 z 28
Owoc pełen snu z piosenki Mieczysława Wojnickiego