Gorzów: galeria handlowa

i

Autor: SG Kolejny lockdown oznacza straty dla centrów handlowych i najemców.

Gorzów: Lockdown, czyli kolejne straty dla handlu. Co na to mieszkańcy? [AUDIO]

2021-03-15 15:42

Od poniedziałku region lubuski znajduje się w czarnej strefie. Dla galerii handlowych i ich najemców oznacza to kolejne straty. Działają tylko sklepy spożywcze, drogerie, apteki i punkty usługowe. Ograniczenia mają potrwać do 28 marca.

Kolejne straty dla handlu i kolejne utrudnienia dla klientów. Od poniedziałku (15.03) większość sklepów w galeriach handlowych jest zamknięta. Gorzowianie zakupy zrobią tylko w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach. Działają także punkty usługowe. To skutek tego, że lubuskie znalazło się w czarnej strefie.

Dla galerii Nova Park w Gorzowie to już czwarty lockdown, który znacząco utrudnia działalność i generuje duże straty. Obiekt trzeba jednak utrzymać, zapewnić obsługę, ochronę i sprzątanie. Obostrzenia uderzają także w sklepy działające w galerii.

- Kolejne lockdowny generują ogromne koszty zarówno dla nas jak i naszych najemców. Ograniczenia, gdzie najemcy przygotowali się teraz na okres asortymentu świątecznego, wielkanocnego spowodują, że nie będą mogli go tak naprawdę sprzedać - mówi Anna Krajczyńska z Nova Park.

Gorzów: galeria handlowa

i

Autor: SG Nawet Kapitan Ameryka nie uchronił gorzowskich centrów handlowych przed kolejnym lockdownem.

Pełną listę sklepów, które działają, galeria publikuje na swojej stronie. Zamknięte są również hotele, instytucje kultury, obiekty sportowe, a nauka w klasach 1-3 przejdzie na system hybrydowy.

Zapytaliśmy gorzowian co myślą o lockdown'ie. Posłuchaj:

Obostrzenia w województwie lubuskim mają obowiązywać do 28 marca.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...