Gorzów: livingroom

i

Autor: SG W niszach trwają prace. Efekt powinniśmy zobaczyć na przełomie stycznia i lutego.

Gorzów: „Livingroom” wróci w amerykańskim stylu. Otwarcie planowane jest 2021 roku

2020-12-04 19:05

W pierwszych miesiącach 2021 roku zamierza wznowić działalność popularna restauracja z bulwaru zachodniego. Pod warunkiem, że pozwoli na to sytuacja pandemiczna. Przez obostrzenia związane z COVID-19 termin otwarcia był przesuwany.

Livingroom wróci w nowej odsłonie. W styczniu, albo lutym planowane jest wznowienie działalności przez jedną z restauracji, które działały w niszach pod estakadą. Ostateczny termin uzależniony jest od sytuacji epidemiologicznej. Pandemia wymusiła bowiem na właścicielu zmianę planów. Pierwotnie restauracja miała wrócić na przełomie września i października. Obostrzenia związane z koronawirusem, szczególnie dotkliwe dla gastronomi, spowodowały, że nie miało to sensu. Gorzowianie, którzy pamiętają restaurację sprzed jej zamknięcia, mogą być zaskoczeni jej nowym charakterem.

Będzie amerykańską restauracją, myślę, że zaskoczy gorzowian. Planujemy menu amerykański, choć nie chcemy się w nim zamykać. Wystój, także będzie w amerykańskim stylu. Planujemy sezonować steki na sucho i owoce morza w amerykańskim stylu - mówi Jacek Górecki właściciel restauracji.

Gorzów: Nadbrzeżna

i

Autor: SG Magistrat nie wyklucza, że część ul. Nadbrzeżnej będzie przeznaczona na ogródki restauracji.

Restauracji towarzyszyć będzie ogródek i to większy niż poprzednio. Jacek Górecki liczy, że miasto zamknie odcinek ul. Nadbrzeżnej, żeby lokale mogły stawiać tam swoje ogródki. Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu potwierdza, że taki wariant jest przez urzędników rozważany. Wcześniej muszą być zakończone remonty okolicznych ulic.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...