gorzow pusty

i

Autor: facebook.com/przystan Gorzów z zamkniętymi firmami i brakiem klientów.

Gorzów: Lista firm się zapełnia. Działa projekt #RazemwKryzysie

2020-04-17 7:30

Pomysł gorzowskich urzędników, by wesprzeć lokalny biznes, rozwija się. Przybywa przedsiębiorców, ale istotni są także nabywcy czyli klienci, którzy wykupią bony.

Aktualnie zgłosiło się 13 firm z różnych branż, które potrzebują wsparcia gorzowian. Są to między innymi pizzernie, księgarnia, sklep myśliwski, cukiernia czy strzelnica. Oferują oni bony o różnych nominałach na dowolne produkty i usługi z odroczonym terminem realizacji.

W tym momencie powinni pojawić się klienci, którzy za vouchery zapłacą od razu, ale zrealizują je w późniejszym terminie, gdy pandemia przeminie. Tym samym do budżetu przedsiębiorcy wpadną pieniądze, które umożliwią mu przetrwanie w tym trudnym czasie. 

- Spora rola leży także po stronie wszelkich instytucji, które działają w sferach biznesowych. Mogą one promować projekt w swoich kręgach - wyjaśnia Jacek Gumowski, dyrektor Wydziału Obsługi Biznesu i Inwestora.

Jeżeli interesują was szczegóły przedsięwzięcia powinniście zajrzeć na stronę miasta. Tam pojawiła się specjalna zakładka "#RazemwKryzysie". Informacje także na Facebooku i Instagramie.