Gorzów: landsbergon

i

Autor: SG Najnowszy numer "Landsbergonu".

Gorzów: „Landsbergon” nr 7 już jest. Egzemplarz można wygrać w konkursie

2021-06-25 15:40

4 rok z rzędu ukazuje się gorzowski magazyn fantastyczny „Landsbergon”. Tym razem motywem przewodnim jest apokalipsa i post-apokalipsa. Czasopismo zawiera opowiadania i komiksy gorzowskich twórców. Nowy numer można wygrać w konkursie.

Apokalipsa według gorzowian. Ukazał się 7 numer gorzowskiego magazynu fantastycznego "Landsbergon". Tym razem motywem przewodnim jest życie po wielkim kataklizmie. W środku znajdziecie krótkie opowiadania i komiksy autorów związanych z Gorzowem, ale nie tylko, bo od tego numeru redakcja dopuściła prace z całej Polski. ​Magazyn wyszedł już z drukarni i zaczął się jego kolportaż. Na razie dostaniecie go w wydziale promocji, który mieści się w byłym Lamusie. Kilka egzemplarzy można wygrać w konkursie, który organizuje redakcja.

Żeby wygrać ten magazyn i otrzymać pocztą wystarczy powiedzieć nam jakie miejsce w Gorzowie jest najlepsze do czytania, albo najbardziej nietypowe do czytania. Trzeba zrobić zdjęcie tego miejsca i z jednozdaniowym opisem przesłać na maila lub w wiadomości prywatnej na naszego Facebooka - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny.

Gorzów: Landsbergon

i

Autor: SG "Landsbergon".

Jesienią ukaże się kolejny 8 numer poświęcony Stanisławowi Lemowi. Redakcja czeka na teksty i grafiki nawiązujące do jego twórczości. Wszelkie szczegóły znajdziecie na Facebooku "Landsbergona".

Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?