Krzysztof Kasprzak zawsze chętnie pozował do zdjęć z kibicami gorzowskiej Stali.

i

Autor: Przemek Mazurek Krzysztof Kasprzak zawsze chętnie pozował do zdjęć z kibicami gorzowskiej Stali.

Gorzów: Krzysztof Kasprzak oficjalnie odszedł ze Stali [AUDIO]

2020-11-05 16:43

To co od paru tygodni było pewne - w czwartek (5.11) potwierdził gorzowski klub. 36-letni żużlowiec opuszcza szeregi żółto-niebieskich po 9 latach. Zdobył z klubem m.in. dwa Drużynowe Mistrzostwa Polski.

Popularny KejKej swoją karierę kontynuować będzie w klubie z Grudziądza. Gorzowscy fani zżyli się przez te wszystkie lata z Kasprzakiem i ciężko będzie im się przyzwyczaić do widoku drużyny bez swojego ulubieńca. 

Mówi Małgorzata Bogusz, wieloletnia fanka Stali Gorzów:

Krzysztof Kasprzak jest wychowankiem Unii Leszno, a do Gorzowa trafił jesienią 2011 roku z Unii Tarnów. W gorzowskich barwach wystąpił w 148 meczach ligowych, wziął udział w 744 biegach i zdobył 1304 punkty.KK ostatniego sezonu na pewno nie zaliczy do udanych [w 11 meczach osiągał co bieg ledwie nieco ponad 1,2 punktu na bieg]. W związku z tym władze gorzowskiego klubu pomimo ważnej umowy - pozwoliły wychowankowi Unii Leszno na odejście do innej drużyny.W przyszłym sezonie w Gorzowie nie ujrzymy też Duńczyka - Iversena. Miejsce byłych Stalowców - zajmie Martin Vaculik, którego potwierdzenie transferu nastąpi w piątek (06.11) oraz 17-letni Marcus Birkemose.

Sonda
Czy w dobie epidemii koronawirusa wyślesz swoje dziecko na wycieczkę szkolną?
Szukają tajnej fabryki broni