kosynierów jedna oferta

i

Autor: Mazinio ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie.

Gorzów: Kosynierów Gdyńskich bez ścieżki rowerowej

2022-09-26 17:17

Miasto zmieniło plany co do przebudowy ul. Kosynierów Gdyńskich. Zrezygnowano m.in. z budowy drogi rowerowej. Jej powstanie wiązałoby się z wycięciem wielu drzew. Magistrat uznał, że drzewa są ważniejsze.

Wzdłuż Kosynierów Gdyńskich nie będzie ścieżki rowerowej. Bo trzeba by wyciąć drzewa. W przyszłym roku w Gorzowie ma rozpocząć się przebudowa ul. Kosynierów Gdyńskich. Inwestycja zostanie zrealizowana w mniejszym zakresie niż pierwotnie zakładano. Prace skoncentrują się na wykonaniu nowej podbudowy jedni, by droga służyła przez kolejne lata. Nie będzie kosztownego przekładania gazociągu i innych mediów. Pierwotnie planowano zbudować wzdłuż ulicy ścieżkę rowerową. Z tego również zrezygnowano.

Wiązałoby się to z ogromną wycinką drzew. Postanowiliśmy, że pozostawimy te drzewa. Ruch rowerowy będzie dopuszczony częściowo po drodze. Jakieś elementy ścieżki rowerowej będziemy wprowadzać tam, gdzie to możliwe - mówi Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Gorzów: Kosynierów Gdyńskich

i

Autor: SG Ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie.

Kosynierów Gdyńskich to jedna z najbardziej obciążonych dróg w Gorzowie. Jej przebudowa może zająć dwa lata. Miasto na ten cel uzyskało 30 mln zł rządowego wsparcia.

QUIZ. Jedzenie na literę M

Pytanie 1 z 20
Do przygotowania jakiego znanego deseru potrzebny jest serek mascarpone?