Gorzów: samochody

i

Autor: Krystian Sudak Gorzowskie klasyki już w sobotę do zobaczenia na bulwarze.

Gorzów: Klasyki na kołach na nadwarciańskim bulwarze

2020-08-06 15:03

Coś dla miłośników dawnej motoryzacji. Zabytkowe auta i motocykle zaparkują w sobotę na bulwarze przy Wildomie. Imprezę pod hasłem „Gorzowskie klasyki wieczorową porą” organizuje automobilklub.

Zabytkowe auta i motocykle na bulwarze w Gorzowie. W sobotni wieczór (8.08) atrakcje dla miłośników motoryzacji. Zobaczyć będzie można produkcje rodzimego przemysłu, a także auta, które były obiektem westchnień naszych rodziców i dziadków. Obok "maluchów i "dużych fiatów" pojawi się ford mustang w oryginalnym stanie, volvo z 1950 i mercedes z 1972 roku. Organizatorzy liczą, że przyjedzie ponad 50 pojazdów. Tyle było na pierwszym, nieoficjalnym spotkaniu, które odbyło się wiosną.

Po to te spotkania, żeby przyjść i wymienić się doświadczeniami - mówi Krystian Sudak z gorzowskiego Automobilklubu, organizator imprezy. - Żeby można było dotknąć, obejrzeć, porozmawiać z właścicielem, który opowie nam o historii auta, pozwoli zrobić zdjęcie, a nawet wsiąść do środka, żebyśmy mogli poczuć, zasmakować tej motoryzacji.

Gorzów: samochody

i

Autor: Krystian Sudak Klasyczna motoryzacja niejedno ma imię.

Pojazdy zaparkują przy Wildomie na bulwarze zachodnim. Impreza pod hasłem „Gorzowskie klasyki wieczorową porą” w sobotę o godz. 18.00. Być może spotkania miłośników dawnej motoryzacji staną się cykliczne.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?