gorzów wieczór

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Kolejny Dobry Wieczór przed nami

Gorzów: Jam session na Starym Rynku i show znanego aktora. Przed nami kolejny Dobry Wieczór

2020-08-20 17:01

Sporo atrakcji szykuje się w kolejnej odsłonie Dobry Wieczór Gorzów. W sobotę (22.08), na scenie przy katedrze gorzowianie zobaczą Artura Barcisia. Do tego "5 pora roku" a w niedzielę czas na jazz.

Na początek jednak sobota i Artur Barciś na scenie. Popularny i lubiany aktor zaprezentuje swoje show.W niecodzienny sposób wraz z zespołem muzycznym odsłoni kulisy swojego aktorskiego życia.

Jeszcze tego samego wieczoru wystąpi „5 pora roku - Projekt Cohen”, czyli gorzowscy artyści i twórczość kanadyjskiego muzyka.

Niedziela zarezerwowana jest dla jazzu. Na początek prezentacja płyty „10 Minutes Later” gorzowianina Mariusza Smolińskiego. A później koncert quartetu Marka Konarskiego. A to nie koniec atrakcji.

-Jako, że będzie kilku muzyków, na koniec występów jazzowych, chcemy zrobić takie małe jam session. Chcemy pokazać publiczności gorzowskiej taką świetną instytucję jaką jest jammowanie. Muzycy znają tematy, będziemy po prostu improwizować - mówi Bogusław Dziekański, szef Jazz Klubu Pod Filarami.

Koncert w sobotę zaczyna się o godzinie 19.00, a w niedzielę o 17.00. Wstęp wolny.​

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Piotr Szczepanik nie żyje. Wybitny artysta miał 78 lat