Gorzów: SP 9

i

Autor: SG Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie (fot. archiwum)

Gorzów: Inwestycje jakie czekają w 2021 SP nr 9

2020-12-30 17:35

Miasto w nadchodzącym roku wyda 230 tys. zł na inwestycje w Szkole Podstawowej nr 9. Powstanie tam plac zabaw dla klas 1-3. Modernizacji doczeka się również wejście główne do szkolnego budynku.

Nowe wejście i plac zabaw. Szkołę Podstawową nr 9 w Gorzowie czekają dwie inwestycje. W 2021 roku przebudowane zostanie wejście główne do budynku. Nadgryzione zębem czasu schody zostaną zastąpione nowymi. Wymianie ulegnie również zadaszenie schodów wejściowych. Stara konstrukcja jest już skorodowana i musi być zdemontowana. W jej miejsce pojawi się nowy daszek. Prace miały być wykonane w tym roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa zostały przełożone na 2021r.

Druga inwestycja ucieszy szczególnie najmłodszych uczniów. Z myślą o klasach 1-3 zbudowany zostanie plac zabaw. Wyposażony będzie w urządzenia, które pozwolą wylądować energię maluchom. Na oba przedsięwzięcia miasto przeznaczy 230 tys. zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?