Gorzów: przedszkola

i

Autor: SG Podpisanie umowy na dofinansowanie utworzenia 50 miejsc przedszkolnych.

Gorzów: Pieniądze na przedszkole na Górczynie. Miejsce znajdzie w nim 50 maluchów

2020-12-30 13:39

W szkole przy Szarych Szeregów powstanie przedszkole, w którym miejsce znajdzie się dla 50 dzieci. Pieniądze na jego utworzenie pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego. Miasto pozyskało na ten cel 950 tys. zł. Placówka ma ruszyć 11 stycznia.

Nowe przedszkole na Górczynie. Miasto pozyskało 950 tys. zł z urzędu marszałkowskiego na utworzenie 50 miejsc dla przedszkolaków. Placówka ma ruszyć już 11 stycznia. Przedszkole powstanie w budynku Szkoły Podstawowej nr 20, przy ul. Szarych Szeregów.

To będzie w starej części. Odrębne będzie wejście i to jest wyremontowane. Z pewnością dzieci będą miały tam bardzo dobre warunki do tego, żeby podjąć naukę przedszkolną - mówi Małgorzata Domagała, zastępca prezydenta ds. społecznych.

Gorzów: SP 20

i

Autor: SG Przedszkole mieścić się będzie w SP nr 20.

Do nowego przedszkola trafią dzieci z listy rezerwowej. Pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego pozwolą nie tylko utrzymać i wyposażyć przedszkole, ale także wesprą wychowawców.

To nie pierwsze środki z EFS-u dla gorzowskich przedszkoli i żłobków. W latach 2016-2020 miasto pozyskało 5,6 mln złotych, co pozwoliło utworzyć ponad pół tysiąca miejsc dla gorzowskich dzieci.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?