gorzów azorki bazarek 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Do zodbycia królewskie słodkości.

Akcja

Gorzów: Herbata, słodycze, lot paralotnią na Azylowym Bazarku

2023-05-23 17:10

Na facebooku gorzowskich Azorków do zdobycia ciekawe gadżety. To świetny pomysł na prezenty, a za pasem mamy dwa ważne wydarzenia: majowy Dzień Mamy i czerwcowy Dzień Dziecka. Licytując fanty pomagamy psiakom z gorzowskiego schroniska.

Pierwsza tura bazarkowych atrakcji trwa i zakończy się w środy wieczór [24.05] o godzinie 21. To cykliczna akcja, więc trzeba być czujnym, bo zdobyć można unikatowe fanty. Wśród atrakcyjnych rzeczy z zagranicy- najwięcej jest słodyczy. Z Anglii przyjechały królewskie ciasteczka Karola III.

- Mamy fajne fanty z koronacji króla i to są słodycze w puszkach na przykład ciasteczka albo herbata. Jak się je zje, to zostanie pamiątkowe pudełko. Mamy także dużo akcesoriów dla psiaków. Trzeba wejść na nasz bazarek i go śledzić - zachęca Karolina Mroczkowska, wolontariuszka z gorzowskiego schroniska.

gorzów azorki bazarek 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Zgarnąć można voucher na lot.

Do wylicytowania jest także lot paralotnią czy tablet. Firmy czy zakłady usługowe mogą przekazywać vouchery, które trafią na aukcje. Cały dochód z aktualnych licytacji trafi do psów seniorów- na karmę, badania czy leki. Zaglądajcie na facebooka Azylowy Bazarek.

Łosie na drodze pod Rawą Mazowiecką

Sprawdź, jakim zwierzęciem jesteś

Pytanie 1 z 7
Ile mniej więcej godzin śpisz w ciągu wolnego dnia?