Grażyna Szapołowska, kazali jej się rozbierać to się rozbierała

i

Autor: Akpa Grażyna Szapołowska zaprezentuje gorzowianom swoją książkę.

Gorzów: Gwiazdy w bibliotece, bo czytać warto

2021-11-25 17:11

W piątek i sobotę w gorzowskiej bibliotece będzie się sporo działo. Festiwal literacko-czytelniczy „Warto czytać nad Wartą” zgromadził znanych polskich aktorów i lektorów. Do tego spotkania z autorami interesujących książek.

Szapołowska i Czubówna przekonają, że "Warto Czytać nad Wartą". Gorzowska biblioteka organizuje festiwal literacko-czytelniczy. W piątek (26.11) i w sobotę (27.11) odbędą się spotkania z autorami książek i znanymi aktorami i lektorami. Do Gorzowa przyjedzie m.in. Grażyna Szapołowska, która tym razem promować będzie swoją książkę "Zapomniałam o tobie". Z kolei Krystyna Czubówka i Krzysztof Wakuliński czytać będą „Bajki Robotów” Stanisława Lema.

Wydarzenia są przeplatane, szczególnie w sobotę. Są spotkania z autorami książek, a także działania sceniczne, spotkania, gdzie aktorzy już nie czytają, a wręcz interpretują tekst. Jest do tego muzyka i światło sceniczne -mówi Sławomir Szenwald, dyrektor gorzowskiej biblioteki.

Krystyna Czubówna

i

Autor: Akpa Dla gorzowian czytać będzie Krystyna Czubówna.

Festiwal "Warto czytać nad Wartą" rozpoczyna się w piątek o godzinie 17, natomiast w sobotę od godziny 13. Wejście na spotkania jest darmowe. Szczegóły na stronie gorzowskiej biblioteki.

QUIZ. Na ciepło czy na zimno - jak to się je?

Pytanie 1 z 28
Terrina to elegancka przystawka