cezib kangoo

i

Autor: Piotr Kaczmarek/FB Kangoo Basket

Gorzów: Gra się tam cudownie, ale mankamentów jest sporo

2022-05-10 7:31

Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów z sukcesem zakończyli turniej finałowy w nowo otwartej hali CEZIB i awansowali do II ligi. W wyższej klasie rozgrywkowej już na stałe przeprowadzą się z obiektu przy Szkole Podstawowej nr 13 do tego przy Warszawskiej.

Na razie jednak trener gorzowskich koszykarzy, Andrzej Stefanowicz wskazuje na punkty do poprawy, jak zbyt śliski parkiet, nieelastyczne kosze, czy nieprzezroczyste tablice za koszami. Jego zdaniem na poziom ligowy nie nadaje się również tablica wyników. Nie to było jednak najgorsze:

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Nawet sama perspektywa, że szyby są za koszami, to jest jakaś nowość na skalę Polski. Skuteczność rzutów za trzy punkty, która zawsze była naszym atutem była bardzo niska, więc na pewno zmiana sali pod względem sportowym była dużym dyskomfortem, ale gra się dla kibiców.

Zauważył przy tym, że obiekt jest dużo wygodniejszy dla kibiców. W hali są trybuny i dużo więcej przestrzeni niż w tej przy SP 13. Szkoleniowiec Kangurów liczy, że we współpracy z miastem i CEZIBem pozostałe elementy uda się jak najszybciej poprawić.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko 1 na 25 osób zdobędzie komplet punktów

Pytanie 1 z 10
77 rocznica zakończenia II Wojny Światowej. W walkach wzięły udział 72 państwa. Na terenie ilu z nich toczyły się walki?