Gorzów: Wyrostek

i

Autor: Euku/wikimedia.org Marcina Wyrostka zobaczyć bedzie można podczas niedzielnego koncertu online.

Gorzów: Filharmonia zaprasza na karnawałowe koncerty online

2021-01-28 17:32

Największe przeboje z filmów i bajek. To propozycja gorzowskiej filharmonii na weekend. W piątek odbędzie się Gala Piosenek Oscarowych, a w niedzielę koncert familijny "Dźwiękogród". Oba wydarzenia dostępne będą online.

Oskarowe przeboje i coś dla dla całych rodzin. Filharmonia gorzowska zaprasza w weekend na dwa koncerty. W piątek o godzinie 19.00 coś dla miłośników filmów, czyli Gala Piosenek Oscarowych. Muzycy zagrają utwory z takich produkcji jak: "Czarnoksiężnik z krainy OZ", "Skayfall", czy "Tytanic".

Evergreeny, które znamy z dużego ekranu, wykona je znakomita wokalistka Sylwia Przetak w towarzystwie Jarka Oberbka, natomiast orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej gościnnie pokieruje Tadeusz Wicherek - mówi Urszula Śliwińska rzecznik prasowy filharmonii.

Koncert będzie dostępny online na kanale YouTube Filharmonii Gorzowskiej. W niedzielę zobaczyć tam będzie można koncert familijny z udziałem Marcina Wyrostka i zespołu Corazon.

Muzycy zabiorą nas do Dźwiękogrodu, to kraina w której znajdziemy najpiękniejsze melodie z bardzo popularnych bajek, które znają nie tylko wszystkie dzieci ale także dorośli – dodaje Urszula Śliwińska.

Koncert "Dźwiękogród" rozpocznie się 31 stycznia o godzinie 12.00. Dodatkowo oba koncerty będą dostępne na kanale YouTube przez 24 godziny od premiery. Szczegóły znajdziecie na stronie filharmonii i na jej profilu facebookowym.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...