Ekologia

i

Autor: fot. Gerd Altmann/Pixabay

Gorzów: FAM o ekologii w szkołach

2021-09-07 15:49

W połowie września gorzowska Fabryka Aktywności Młodych rozpoczyna w lubuskich szkołach kampanię promującą ekologię. Organizacja chce stworzyć w całym regionie 60 grup wolontariackich, z którymi zajmować będzie się ekologią.

Ekologia jest dla ciebie ważna? Dołącz do akcji FAM-u. Gorzowska Fabryka Aktywności Młodych we wrześniu rozpoczyna w lubuskich szkołach działania, by której stworzyć ekologiczne lobby. FAM chce współpracować ze szkolnymi grupami wolontariackimi i razem z nimi organizować ​w powiatach akcje ekologiczne.

W każdym powiecie będziemy mieć eko-ambasadorów, którzy będą z nami współpracować i jeżeli wyniknie ważna sprawa w kwestii ekologicznej, razem z tymi grupami będziemy rozprzestrzeniać wiedzę i kampanię promujące ekologię - mówi Jarek Marciniak, szef FAM.

Akcja rusza w połowie września. Do końca października w każdym powiecie organizacja postawi miasteczko aktywności ekologicznej. Będą to pikniki, na których będziecie mogli dowiedzieć się szczegółów o całej akcji. FAM chce stworzyć w całym regionie sieć 60 grup wolontariackich, które zajmować będą się ekologią.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Który kraj jest większy? To trzeba wiedzieć!

Pytanie 1 z 25
Który kraj jest większy?