inneko gorzów

i

Autor: FB Inneko Gorzów

Gorzów: Ekologicznej misji ciąg dalszy już latem

2022-06-03 9:30

Gorzowska spółka komunalna Inneko poza funkcją biznesową ma pełnić także tę edukacyjną. Zbliża się gorący okres wakacyjny, dlatego firma przygotowuje już kolejne inicjatywy, przede wszystkim dla młodych.

Szczegóły wkrótce pojawią się na profilu facebookowym miejskiej firmy, wiadomo, że mają być jak do tej pory konkursy, gry i zabawy. Teraz jest już znane podsumowanie inicjatyw ubiegłorocznych, o którym mówi prezes spółki, Łukasz Marcinkiewicz:

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50

W zeszłym roku, też dosyć trudnym, bo przecież pandemicznym mieliśmy aż 46 różnych akcji społeczno-edukacyjnych. Oczywiście wątkiem tym podstawowym była ekologia, ale działaliśmy na bardzo wielu różnych przestrzeniach.

Po dwuletniej przerwie pandemicznej do kalendarza miejskich wydarzeń wróciła w kwietniu akcja Wymień Odpady na Kulturalne Wypady. Za przyniesione śmieci można było otrzymać bilety na chociażby wydarzenia kulturalne.

Wydarzenie można nazwać sukcesem, gorzowianie przynieśli ponad 7 ton sprzętu elektronicznego, 2,5 makulatury, pół plastikowych butelek i 150 kg aluminiowych puszek.

QUIZ. Planety układu słonecznego. Prościzna? Większość pada przy ósmym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Którą planetą w kolejności od słońca jest Mars?