Gorzów: kino

i

Autor: SG

Gorzów: Dyskusyjny Klub Filmowy on line

2020-11-19 11:44

DKF Megaron zaprasza na seans filmowy i zwyczajową dyskusję. Niezwyczajne będą okoliczności. Całe wydarzenie odbędzie się bowiem w internecie. To pierwsze takie spotkani, w którym udział wziąć będą mogli kinomani, którzy nie są członkami DKF-u. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na Facebooku DKF Megaron.

Wpadnij na Dyskusyjny Klub Filmowy... on line. Jak co czwartek (19.11) gorzowski DKF Megaron zaprasza na film. Po seansie będzie dyskusja. Przez pandemię, wszystko to odbędzie się w internecie. W wydarzeniu wziąć może udział każdy, kto skończył 15 lat. Wystarczy wejść na Facebooka DKF Megaron i odszukać post o seansie. Znajduje się tam link do formularza zgłoszeniowego. Trzeba go wypełnić i wysłać. W czwartek kilka minut przed godziną 18 na skrzynkę mailową otrzymamy link do filmu. A od godz. 20. rozpocznie się dyskusja.

Iwona Bartnicka, szefowa DKF Megaron zaleca, żeby potraktować to jako nierozerwalny pakiet. Kto obejrzy film, powinien pozostać na dyskusji. To pierwsza taka próba z udziałem osób spoza DKF. Wcześniej tak spotykali się tylko klubowicze. Niewykluczone, że podobne wydarzenia zostaną zorganizowane w kolejnych tygodniach. Wszystko zależy od zainteresowania, oraz od tego jak długo kina pozostaną zamknięte. Całość jest za darmo, a liczba miejsc ograniczona. Ważna rzecz na koniec. DKF zaprasza na film "Złe wychowanie Cameron Post".

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...