Gorzów: Ułanów

i

Autor: street view google Ulica Ułanów w Gorzowie.

Gorzów: Co czeka Strażacką, Komandosów i Ułanów?

2022-05-11 16:46

Miasto planuje modernizację krótkich odcinków tych ulic. Będzie kanalizacja deszczowa, nowa nawierzchnia, a przy Strażackiej miejsca parkingowe. Pod warunkiem, że znajdą się firmy chętne wykonać te prace.

Prace modernizacyjne czekają trzy gorzowskie ulice. Zgodnie z planami drogowcy mają pojawić się przy Komandosów, Strażackiej i Ułanów. Trwa przetarg na wyłonienie wykonawców zadań. Co będzie robione? Na Ułanów do modernizacji idzie 130 metrów. Wykonana będzie kanalizacja deszczowa i nowa nawierzchnia z kostki brukowej.

Gorzów: Strażacka

i

Autor: street view google Ul. Strażacka w Gorzowie.

Przy Strażackiej, w okolicach boiska, zbudowanych zostanie 10 miejsc parkingowych. Zamontowane zostanie także oświetlenie i cztery ławki. Pojawią się także nowe nasadzenia. Na Komandosów wreszcie zmodernizowany będzie niespełna 100 metrowy odcinek drogi i chodnika od wjazdu z ul. Dobrej do łącznika z Ułanów. Na wykonanie poszczególnych robót będzie od 5 do 6 miesięcy.

Czy będą chętni, dowiemy się w czwartek (12.05). Firmy mogą składać oferty do godz. 9:30. O godz. 10 nastąpi otwarcie kopert.

QUIZ. Banalny test wiedzy o historii Polski. Nawet dzieci powinny znać odpowiedzi

Pytanie 1 z 10
Na który rok datuje się Chrzest Polski?