Gorzów: budżet obywatelski

i

Autor: SG

Gorzów: Co byście zmienili w budżecie obywatelskim? Urzędnicy czekają na wasze opinie

2022-11-02 15:10

Do 13 listopada można wypełniać ankietę online na temat tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, do której link znajduje się na stornie miasta. W przyszły wtorek odbędzie się dyskusja na ten temat w sali sesyjnej.

Co działa, a co trzeba poprawić w gorzowskim budżecie obywatelskim? Swoje sugestie gorzowianie mogą już przesyłać online, wystarczy wypełnić ankietę. Link do niej znajduje się na stornie miasta. Na odpowiedzi urzędnicy czekają do 13 listopada. Natomiast 8.11 będzie można o tym podyskutować. O godz. 17 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego odbędzie się spotkanie ewaluacyjne. Swoje wnioski przedstawią też urzędnicy. Niewykluczone, że wrześniowy termin spotkań w rejonach zostanie na stałe.

Na pewno będę chciała poddać to pod dyskusję. Kiedy patrzymy na organizację biura, ale też możliwości mieszkańców, wydaje mi się, że ten wrzesień był lepszy. To taka korzyść jaka wniknęła z tegorocznego zamieszania - mówi Anna Bonus Mackiewicz, dyrektor biura konsultacji społecznych i rewitalizacji.

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 realizowanych będzie 50 zadań na kwotę 6 mln 241 tys. zł.

Quiz. Jedzenie na literę P

Pytanie 1 z 19
Zupa, którą zazwyczaj jadamy z makaronem lub ryżem.