Gorzów: centrum

i

Autor: SG Centrum Gorzowa.

Gorzów: Chcesz wypowiedzieć się na temat strategii miasta? W czwartek masz na to szansę

2021-04-14 17:26

Jutro (15.04) odbędzie się pierwsze spotkanie dotyczące projektu strategii Gorzowa do 2030 roku. Uczestniczyć może w nim każdy mieszkaniec. Wystarczy się zarejestrować. Trzeba to zrobić do godziny 12. Sama dyskusja zacznie się o 17.00, oczywiście online.

Jak Gorzów ma wyglądać w 2030 roku? Każdy może się wypowiedzieć. W czwartek (15.04) odbędzie się pierwsze spotkanie w sprawie strategii miasta. Udział może wziąć każdy mieszkaniec Gorzowa. Ze względu na panującą pandemię odbędzie się ono online. Będzie można porozmawiać m.in. o edukacji, demografii i opiece społecznej. Urzędnicy liczą, że mieszkańcy opowiedzą o swoich pomysłach.

Projekt nie jest zamkniętym dokumentem. Właśnie liczymy na wszelkie głosy i opinie mieszkańców, tak żeby właściwie móc rozłożyć akcenty, żeby móc uzupełnić zaproponowane cele, priorytety, działania. Każdy głos jest dla nas ważny - mówi Iwona Olek z gorzowskiego magistratu.

Gorzów: ul. Sikorskiego

i

Autor: SG

Żeby wziąć udział w spotkaniu trzeba do jutra do godziny 12.00 wysłać maila na adres: strategia@um.gorzow.pl z podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W odpowiedzi otrzymamy link do spotkania. Jego początek zaplanowano na godzinę 17. Drugie odbędzie się 22 kwietnia. Tematami będą gospodarka i środowisko. Szczegółowe informacje, a także projekt strategii znajdziecie na stronie miasta.

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie