Gorzów: Cmentarz

i

Autor: kb

Gorzów: Ceny zniczy i kwiatów na cmentarzach dla niektórych oburzające

2021-10-28 13:42

Od rana (28.10) mnóstwo samochodów na dojeździe do gorzowskiego cmentarza komunalnego. Odwiedzający są zaskoczenie tak dużym ruchem i podkreślają, że coraz gorzej z dojazdem na nekropolię jest z roku na rok.

Wjeżdżając na ulicę Żwirową od centrum staje się praktycznie od razu w długim sznurze aut. Sprzedawcy z kolei podkreślają, że pogoda dopisuje i spodziewali się masy odwiedzających właśnie od dzisiaj (28.10). Drożeje wszystko, ten trend dotknął również znicze i kwiaty. Żalu nie kryje jednak jedna z kobiet, z którą rozmawialiśmy na cmentarzu:

Jestem oburzona wręcz, bo byłam tutaj w pierwszym sklepiku na cmentarzu. Kupiłam pięć kwiatów za 35 złotych. Wczoraj byłam na ryneczku i kupiłam piękne kwiaty za 20 złotych.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Przypomnijmy, że w poniedziałek (01.11) wjazd na ulicę Żwirową od centrum będzie zamknięty. Wyjątkami: komunikacja miejska, taxi i osobówki przewożące osoby mające problem z poruszaniem się. W razie zbyt dużego tłoku, policja może wprowadzić takie ograniczenia w ruchu już w weekend.

QUIZ. Jeszcze XX, czy już XXI wiek? Ważne wydarzenia z przełomu wieków. Niby niedawno, ale nie myśl o komplecie

Pytanie 1 z 15
W którym wieku Senat USA uniewinnił prezydenta Billa Clintona w procesie impeachmentu, w związku z seksaferą z Monicą Lewinsky?