Gorzów: szpital

i

Autor: Stiopa/wikimedia.org Centrum Zdrowia Psychicznego mieści się w kompleksie szpitalnym przy ul. Walczaka.

Gorzów: Centrum Zdrowia Psychicznego na telefon

2020-11-18 21:05

Pandemia COVID-19 utrudnia dostęp do lekarzy specjalistów. Także osobom z problemami natury psychicznej. Specjaliści z działającego w gorzowskim szpitalu Centrum Zdrowia Psychicznego zapewniają, że są w stanie pomóc także na odległość. Wystarczy zadzwonić do Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego.

Przygnębienie, depresja. Warto skorzystać z pomocy specjalistów. Takich znajdziemy w Centrum Zdrowia Psychicznego, które działa w gorzowskim szpitalu. Pandemia utrudnia spotkanie z lekarzem twarzą w twarz. Nie znaczy to jednak, że pozostajemy ze swoimi problemami sami sobie. Centrum pracuje, ale na innych zasadach. Teraz większość porad udzielanych jest telefonicznie. Centrum pracuje nad możliwością uruchomienia audiowizualnych porad lekarskich oraz sesji psychoterapeutycznych.

Żeby skorzystać z pomocy należy zadzwonić do Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego pod numer telefonu: 508377320 lub 957331790. Działa on w dni powszednie od godziny 8 do 18. Pomoc będzie udzielona natychmiastowo. Co ważne nie jest wymagane skierowanie. Z oferty Centrum Zdrowia Psychicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie mogą skorzystać osoby pełnoletnie.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...