gorzów szpital prezesi

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Wiceprezes Surowiec (po lewej) i prezes Ostrouch (po prawej) podczas wręczania podziękowań pracownikom szpitala.

Gorzowski szpital bez zarządu. Pojawił się... koronawirus!

2020-11-18 14:06

Jak zastrzegła Agnieszka Wiśniewska, rzecznik lecznicy- placówka działa normalnie i pacjenci otoczeni są opieką. Dwóch członków zarządu ma pozytywny wynik testu. Zostali oni odizolowani. Jak wygląda sytuacja?

Obecnie wszelkimi bieżącymi sprawami w szpitalu zajmuje się prokurent czyli dyrektor ds. pielęgniarstwa. Doszło do tego po tym, jak we wtorek (17.11) okazało się, że wynik dodatni testu ma dwójka członków. Jerzy Ostrouch, prezes lecznicy przebywa na oddziale, tego wymaga jego stan zdrowia. Z kolei Robert Surowiec, wiceprezes- przebywa w domu.

- Czuję się dobrze, zastosowałem samoizolację, pracuje zdalnie, a biegi kontynuuję w pokoju. Mam nadzieję, że już po wszystkim będę mógł oddać osocze - napisał na swoi facebook'u Surowiec.

Badaniom poddani zostali bezpośredni współpracownicy prezesów. W ich przypadku wyniki są negatywne. Rękę na pulsie trzymają organy spółki- marszałek lubuski i rada nadzorcza szpitala. Są oni o aktualnej sytuacji informowani są bieżąco.

Najświeższe dane ze środowego poranka (18.11)- to 132 zarażenia w Gorzowie, a 36 w powiecie gorzowskim. 16 lubuszan z marło, w tym pięciu mieszkańców Gorzowa, cztery kobiety i mężczyzna w wieku od 58 do 84 lat.

Autobusy wyposażone w tlen zamiast karetek. Tak będą wozić zakażonych
Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?