gorzów policja noc

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Policja

Gorzów: Całonocne poszukiwania chłopca z happy endem

2023-07-13 12:44

W Gorzowie zaginął 13-latek. Gdy tylko zgłoszenie dotarło do policjantów, ci ruszyli w teren. Działania toczyły się w nocy, więc nie należały do łatwych. Po kilku godzinach nad ranem [13.07] nastolatka odnaleziono. Cały i zdrowy wrócił do rodziny.

Z informacji przekazanych przez mamę syn wyszedł z domu w środę [12.07] około południa, nie wrócił na noc, nie było z nim żadnego kontaktu. Zgłoszenie pojawiło się o 1.00 w nocy. Natychmiast rozpoczęły się intensywne poszukiwania. Mundurowi sprawdzili wszystkie poszlaki i miejsca, gdzie młody człowiek mógł przebywać. Akcja zakończyła się szczęśliwie. Odnaleziony nastolatek przyznał, ze miał wrócić do domu na umówioną godzinę. Jednak kiedy zorientował się, że jest już zbyt późno postanowił pójść do znajomych.

W Gorzowie od początku roku zgłoszono około 40 zaginięć osób do 18 roku życia. Nasiliły się one właśnie w wakacje. Młodzi ludzie wychodzą z domu często nie informując rodziców o swoich planach. Warto jednak zostawić informacje gdzie się wybieramy.

3-latek zmarł w żłobku. Prokuratura wyjaśnia co się stało

Quiz, czy masz ponadprzeciętną intuicję? Czy Twój szósty zmysł Cię nie zawodzi?

Pytanie 1 z 10
Często masz wrażenie "deja vu"?