gorzów mieszkania do remontu

i

Autor: congerdesign/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Gorzów: By móc zamieszkać trzeba zrobić remont. Złóż wniosek!

2022-01-26 18:20

Niestety na formalności nie zostało za dużo czasu, bo termin mija w piątek (28.01). Jednak wypełnienie dokumentów nie jest takie skomplikowane. 28 mieszkań komunalnych jest do wzięcia przez gorzowian. Oczywiście trzeba spełnić kilka zasad.

Wnioski można składać do 28 stycznia czyli do piątku. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach Gorzowa m.in. przy Fabrycznej, Kosynierów Gdyńskich, Śląskiej, Sikorskiego, Matejki czy Podmiejskiej. Lokale mają od nieco ponad 20 metrów kwadratowych do ponad 70. Kto może się nimi zająć?

- O mieszkanie komunalne do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia oraz umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony - wyjaśnia Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

Zakres prac do wykonania jest różny. W niektórych mieszkaniach trzeba na przykład zrobić nową instalację gazową, a w innych wystarczy odmalować i naprawić drobne usterki.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej miasta czy w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej. Wnioski przyjmowane są do 28 stycznia.

Najszybsza polska łyżwiarka Andżelika Wójcik marzy o medalu IO

QUIZ: Polska za Gierka. Pamiętasz ten okres w PRL?

Pytanie 1 z 10
Chociaż na oko można się było nie zorientować, żona Edwarda Gierka, Stanisława, miała wyższe wykształcenie. Pracę magisterską obroniła na: