zaatakowana kobieta

i

Autor: foto. Policja Gorzów

Gorzów: Brutalnie zaatakował kobietę. Jest już zatrzymany

2021-08-16 10:33

Brutalnie zaatakował kobietę teraz może ​spędzić trochę czasu za kratkami. Gorzowscy policjanci zatrzymali 39 letniego mężczyznę odpowiedzialnego za atak.

Doszło do niego pod koniec lipca w miejskim autobusie. Kobieta siedziała na miejscu znajdującym się na końcu autobusu. W pewnym momencie obok usiadł nieznany jej mężczyzna. Nagle bez żadnego słowa zaatakował kobietę uderzając ją w twarz, po czym wysiadł na najbliższym przystanku.

Na podstawie relacji pokrzywdzonej kobiety oraz zabezpieczonego monitoringu kryminalni z I komisariatu policji zajęli się sprawą. Wnikliwa i żmudna praca policjantów pozwoliła na wytypowanie podejrzewanego. We wtorek (10 sierpnia) funkcjonariusze przystąpili do realizacji i namierzyli go w jednym z mieszkań na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Tam zatrzymali 39-latka - mówi Grzegorz Jaroszewicz z KMP w Gorzowie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokuratura objęła ściganiem z urzędu to przestępstwo. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Podczas przesłuchania mężczyzna nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Sensacyjne zatrzymanie na A2. Nagle policjanci wyciągnęli broń