Prezenty od miasta z Okna Świętego Mikołaja

i

Autor: akl Prezenty od miasta z Okna Świętego Mikołaja

Gorzów blisko Świąt - finisz urzędniczej akcji

2022-12-21 14:14

Mikołaj zbyt często wyglądał przez otwarte okno i się rozchorował. Cykliczna akcja "Gorzów Blisko Świąt" dobiega końca. Do rozdania pozostały ostatnie nagrody, a uwieńczeniem wszystkiego będzie wyjątkowy koncert kolęd w gorzowskiej Katedrze.

Mikołaj ciężko pracował - od początku grudnia dzielnie rozdawał paczki w corocznej akcji "Okno Świętego Mikołaja". Do tej pory Mikołaj, przez okno rozdał 30 paczek z prezentami, do rozdania ma jeszcze raz tyle.

- Mikołaj się rozchorował, w związku z tym prezenty z „Okna św. Mikołaja” będą rozdawane hurtowo w czwartek, 22 grudnia, od godziny 14.30. Hurtowo, to znaczy dla wszystkich, którzy poprawnie odczytają hasła z ostatnich postów konkursowych - opowiada Marta Liberkowska z Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Okno św. Mikołaja, w okresie przez świętami Bożego Narodzenia, działa już trzeci rok. To jeden z elementów kampanii „Gorzów blisko świąt”. To facebookowa zabawa z mieszkańcami, którzy mają szansę na prezenty wprost z okna II piętra zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Pierwsze „przekazanie” w tym roku odbyło się s w Mikołajki, tj. 6 grudnia, ostatnie zaplanowane jest na najbliższy czwartek, 22 grudnia.

Ostatnim elementem kampanii jest wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu Gorzowskiej Orkiestry Dętej oraz zespołu Nowonarodzeni w gorzowskiej katedrze w poniedziałek, 26 grudnia, o godzinie 15.00

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty polityków. Wiesz, kto to powiedział? My podajemy cytat, ty zgadujesz nazwisko

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto to powiedział? "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy".