gorzów policja kajdanki

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Gorzów: Bili się wszyscy, są zarzuty i areszt!

2022-01-12 15:43

Świadkowie bójki w Trzech Króli (6.01), przed barem przy Kombatantów w Gorzowie, nadal poszukiwani. Policjanci i prokuratura ciągle ustalają okoliczności zdarzenia. Ilu uczestników, tyle wersji.

Młodzi mężczyźni podczas sprzeczki używali ostrego narzędzia. Nożem zraniono trzy osoby, w tym jedną ciężko, która trafiła do gorzowskiego szpitala.

O co poszło, kto kogo zaatakował – takich informacji póki co nie ma. Rzecznik prokuratury poinformował, że czwórka mężczyzn została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Czwórka podejrzanych została także tymczasowo aresztowana na dwa miesiące. Piąty mężczyzna raniony w plecy - jest ciągle pod opieką gorzowskich medyków. Są to mężczyźni w wieku 20-25 lat. Świadkowie zdarzenia nadal mogą się zgłaszać na policję czy do prokuratury.

Przypomnijmy – do zdarzenia doszło w świąteczny czwartek (6.01). Wieczorem przed barem przy ul. Kombatantów w Gorzowie w awanturze udział brało pięć osób. Cztery ujęła policja, a jedna trafiła do szpitala.

Malutki niedźwiadek trafił do lecznicy w Przemyślu

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"