Gorzów przychodnia piłsudskiego

i

Autor: TogaHa Znalezienie miejsca parkingowego przy przychodniach jest bardzo trudne.

Gorzów: Będzie więcej miejsc dla samochodów przy przychodniach przy ulicy Piłsudskiego!

2020-05-27 12:43

Miasto szuka wykonawcy, który zajmie się budową parkingu. Przy przychodniach mają powstać 23 nowe miejsca postojowe, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych. Pacjentom będzie trochę łatwiej zaparkować auto.

Czternaście miejsc wraz z drogą manewrową zlokalizowanych będzie po lewej stronie od wejścia do przychodni. Obecnie ten teren porośnięty jest trawą.

Dziewięć miejsc pojawi z boku budynku, od strony ulicy Walczaka. Tam też wybudowany zostanie wjazd na parking. Część miejsc wykonanych ma zostać z płyt ażurowych, przepuszczających wodę.

Gorzów Piłsudskiego

i

Autor: TogaH Przychodnie są bardzo popularne wśród mieszkańców.

Firmy, które chcą wykonać inwestycję mogą się zgłaszać do 5. czerwca. Nowy parking ma być gotowy do końca października. Szczegółowe informacje można znaleźć w biuletynie informacji publicznej. Inwestycja realizowana będzie z Budżetu Obywatelskiego za kwotę 200 tys zł.

Przypomnijmy: przy Piłsudskiego funkcjonuje kompleks przychodni, które realizują wiele usług medycznych m.in. badania okresowe. Jest tam tylko jeden niewielki parking. Czasami znalezienie miejsca zajmuje wiele czasu. Po zrealizowaniu inwestycji powinno być trochę łatwiej.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
COŚ DOBREGO #21