gorzów MMA 1

i

Autor: west-fighting-mma.pl Wrażenia na gali murowane.

Sport

Gorzów: Adrenalina i emocje. Nie lada gratka dla miłośników sztuk walk!

2023-11-21 16:08

Przerwa z powodu pandemii trwała cztery lata. Ostatnia gala pojedynków w K1 i w MMA odbyła się w Gorzowie w 2019 roku. Pora na wznowienie sportowego widowiska, które ma spore rzesze kibiców. W niedziele [26.11] do zobaczenia jedenaście walk.

W niedzielę [26 listopada] w hali przy Szarych Szeregów w Gorzowie w oktagonie powalczą zawodnicy m.in ze Szczecina, Grudziądza, Kostrzyna czy Oborników. Oczywiście reprezentacja gorzowska też będzie liczna z kilku klubów. Punktem kulminacyjnym są dwie zawodowe walki- jedna w wadze superciężkiej.

- Cztery walki są w formule K1 oraz siedem pojedynków w formule MMA. Walka wieczoru, najciekawsza, dwóch panów, którzy ważą ponad 125 kilogramów. Są to Sylwester Lis znany jako "Dzik" gorzowski strongman oraz Patryk nazywany także Dzikiem o nazwisku Czyż - mówi Grzegorz Biegański, trener i organizator gali MMA 6.

gorzów MMA 2

i

Autor: west-fighting-mma.pl Walki w różnych kategoriach wiekowych i wagowych.

W ostatniej walce zmierzą się Stanislav Zhimanov i Islam Mayrasultanov. Podczas gali odbędą się występy artystyczne- zagra saksofonista Pesos, raperska Landsebrg Familia oraz będzie pokaz zumby. Gala MMA w niedzielę w hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy Szarych Szeregów o godz. 17. Wejście biletowane.

Wcześniej, bo w piątkowe popołudnie [24.11] oficjalne ważenie zawodników. Odbędzie się ono w klubie Viva przy Mostowej o godz. 17. Wstęp jest wolny.

Apel Aleksandra Śliwki. Reprezentacja Polski może bardzo ucierpieć

Sprawdź, czy jesteś uczciwym człowiekiem!

Pytanie 1 z 10
Zaspałeś do pracy. Spóźniłeś się na bardzo ważną konferencję, o której wiedziałeś już od miesiąca. Co powiesz przełożonym i współpracownikom, gdy wejdziesz do biura w trakcie spotkania?