Arena Gorzów

i

Autor: Łukasz Kulczyński

MIASTO

Wielkie otwarcie Areny Gorzów już wkrótce! Jakie atrakcje przygotowano? Szykują się dwa dni imprez w nowej hali

2023-11-21 14:22

Już niedługo nowa hala widowiskowo-sportowa zostanie poficjalnie udostępniona mieszkańcom. Z tej okazji zaplanowano huczne otwarcie i imprezy, które potrwają aż dwa dni. Wiemy już co się będzie działo!

Arena Gorzów to nowa hala, która powstaje niedaleko Centrum Sporotow-Rehabilitacyjnego "Słowianka". To właśnie w tej hali odbywać się będą zarówno wydarzenia sportowe jak i kulturalne czy gospodarcze.

Oficjalne otwarcie Areny Gorzów zaplanowano na 9. i 10. grudnia 2023 roku!

Arena Gorzów rusza. Co zaplanowano na otwarcie?

Jeszcze na początku listopada urzędnicy zapowiadali huczne otwarcie i dwa dni imprez. Teraz znamy już nieco więcej szczegółów tego wydarzenia. Jak się okazuje będą koncerty, zimowe miasteczko czy też pokaz świetlny! Co jeszcze?

Póki co nie podano jeszcze dokładnego harmonogramu, ale na profilu Areny Gorzów w mediach społecznościowych regularnie zdradzane są kolejne atrakcje.

Na tę chwilę wiadomo, że jednym z punktów otwarcia będzie... walka dobra ze złem! Wybrani śmiałkowie będą mogli wziąć udział w Lidze Superbohaterów.

Ponadto odbędzie się świetlne show połączone z z występem Cyrk Juremix i Ocelot Foundation przy akompaniamencie gorzowskiego zespołu Zalewski Band.

Będzie też zimowe miasteczko, a wnim karuzela wenecka! Jak informują urzędnicy: główne atrakcje zaplanowano na sobotę, 9. grudnia. Otwarcie rozpocznie się o godzinie 15:00, a udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Przypomnijmy: do Areny Gorzów (tak jak do obiektów Słowianki) będzie można dojechać autobusem. W tym celu uruchomiona zostanie specjalna linia.

Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

Sonda
Wybierasz się na otwarcie Areny Gorzów?
To zobaczycie w Muzeum Historii Polski. Zwiedzamy największe muzeum w Polsce przed otwarciem