Na basenie sportowym wciąż jeszcze nie ma wody. Wkróce się to zmieni.

i

Autor: Przemek Mazurek Na basenie sportowym wciąż jeszcze nie ma wody. Wkróce się to zmieni.

Gorzów: Basen na Słowiance będzie gotowy w przyszłym tygodniu [AUDIO]

2021-01-25 19:46

Dobiega końca ekspresowy remont na gorzowskiej Słowiance. Od blisko dwóch tygodni pracom konserwacyjnym poddawany jest basen sportowy. Uzupełniane są tam m.in. płytki w posadzce. Roboty - jak informują władze spółki - przebiegają zgodnie z planem i wkrótce się zakończą.

Prace konserwacyjne w przeszłości odbywały się głównie na przełomie sierpnia i września. Teraz w związku z ograniczeniami pandemicznymi - władze spółki zdecydowały się na remont zdecydowanie szybciej, czyli na początku roku. Co dokładnie jest teraz robione?

Mówi Joanna Kasprzak-Perka, prezes Słowianki:

Dodatkowo wymienione zostały drzwi na obu basenach - rekreacyjnym i sportowym. Woda na basenie - zaraz po zakończeniu prac - zostanie na nowo napuszczona. Od 1. lutego na basen będą mogli wchodzić kluby sportowe oraz uczniowie szkoły sportowej. Na razie nie wiadomo, kiedy z pływalni skorzystać będą mogli inni gorzowianie. Wszystko zależy od łagodzenia rządowych obostrzeń w związku z trwającą pandemią.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Pielęgniarka uratowała życie mojej mamusi