Gorzów: lodowisko

i

Autor: SG Lodowisko CSR Słowianka.

Gorzów: Basen i lodowisko w ferie zamknięte

2021-01-05 10:41

Przez narodową kwarantannę w te ferie uczniowie nie poślizgają się na lodowisku Słowianki. Obiekty sportowe są bowiem zamknięte. Młodzi ludzie muszą poszukać innych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, a Słowianka oszczędności. Brak klientów, to brak dochodów.

Ferie bez Słowianki. Uczniowie gorzowskich szkół, którzy właśnie rozpoczęli ferie nie poślizgają się na lodowisku, ani nie popływają w basenie. Wszystko przez pandemię i tzw. narodową kwarantannę. Do 17 stycznia obiekty sportowe są zamknięte. Tracą na tym młodzi ludzie, traci również Słowianka. W zimowe ferie jej oferta cieszyła się dużą popularnością.

Jeżeli mówimy o frekwencji na boisku i basenie, to oczywiście ona była bardzo wysoka. Zresztą my to widzieliśmy w ostatnich dniach kiedy funkcjonowało lodowisko. Mimo, że mogliśmy wpuścić tylko 80 osób na obiekt i 70 na samą taflę, to mieliśmy dziennie 800 a nawet 900 osób - mówi mówi Joanna Kasprzak-Perka, prezes Słowianki.

Gorzów: lodowisko

i

Autor: SG

Brak klientów oznacza straty. Słowianka więc oszczędza. Parametry na basenie i lodowisku utrzymywane są na najniższym możliwym poziomie. 25 osób wybrało się na urlopy. Prezes Perka podkreśla jednak, że spółka ma płynność finansową i utrzymuje zatrudnienie. W dużej mierze dzięki miejskim i rządowym tarczom antykryzysowym. Straty wywołane pandemią mogą sięgać nawet miliona złotych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?