Mateusz Bartkowiak już oficjalnie ogłoszony w Grudziądzu.

i

Autor: facebook/GKM Grudziądz Mateusz Bartkowiak już oficjalnie ogłoszony w Grudziądzu.

Gorzów: Bartkowiak oficjalnie związał się z GKM-em Grudziądz [AUDIO]

2021-02-10 13:54

Formalności załatwione - Mateusz Bartkowiak oficjalnie wypożyczony na rok do GKM-u Grudziądz. 18-letni wychowanek Stali ma w nowej drużynie zagwarantowane miejsce w podstawowym w składzie, a gorzowski klub dostanie za transfer sporo pieniędzy.

Ile dokładnie pieniędzy wpłynie na konto Stali? Tego oba kluby nie podają, ale nieoficjalnie mówi się że chodzi o kwotę przekraczającą 100 tysięcy złotych. Negocjacje w tej sprawie trwały kilka miesięcy.

Mówi Marek Grzyb, prezes Stali Gorzów:

Bartkowiak dostał w Grudziądzu roczny kontrakt i będzie pracował z najlepszym na świecie tunerem. Gorzowski klub nie chciał też za wszelką cenę zatrzymywać swojego wychowanka. Po odejściu 18-latka formacja juniorska Stali na mecze ligowe składać się będzie z trójki zawodników: Wiktora Jasińskiego, Kamila Nowackiego i Kamila Pytlewskiego.

Przypomnijmy, Bartkowiak w ubiegłym roku wziął udział w dwóch meczach ligowych, pojechał w czterech biegach i nie wywalczył żadnego punktu. W lipcu ubiegłego roku miał groźny upadek w zawodach młodzieżowych. Na tor wrócił kilka miesięcy później.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Kierowcy walczą z zimą