gorzów Azorki bazarek 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Przeróżne gadżety na azorkowych licytacjach.

Schronisko dla psów

Gorzów: Azorkowy kalendarz i azylowe gadżety na bazarku. Są świetne na prezent!

2023-12-19 15:26

Gorzowskie schronisko ma atrakcyjne propozycje dla tych, którzy jeszcze myślą nad podarkami dla bliskich pod choinkę. Do zdobycia wyjątkowe przedmioty, które na przykład udekorują dom czy mieszkanie na Boże Narodzenie. Cel jak zawsze ten sam - wsparcie dla psiaków.

Wieczorową porą rusza [19.12] Azylowy Bazarek, a tam masa wyjątkowych i niespotykanych fantów, także od zagranicznych przyjaciół. Czekają m.in krasnale, angielskie słodkości czy vouchery.

- Azylowy bazarek świąteczny trzeba śledzić. Masę różnych gadżetów od dekoracji, przez vouchery po ciastka w puszkach świątecznych, także naprawdę fajne. Warto zajrzeć, bo często są to rzeczy, których nie mamy możliwości kupić u nas - zachęca Karolina Mroczkowska, wolontariuszka Azorków.

gorzów Azorki bazarek 3

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Psiaki ze schroniska liczą na wsparcie.

Licytacje potrwają do piątkowego wieczora [22.12] do godz. 21. Zebrane fundusze pójdą w całości na czworonogi. Wchodźcie na facebooka na Azylowy bazarek.

Na prezent nada się także kalendarz z pasami tradycyjnie wydawany przez schronisko Azorki. Z kolei na pewno pod choinkę nie dajemy zwierząt. Opieka nad kotem czy psem musi być dokładnie przemyślana.

Sowa Alfa wpadła do komina i poparzyła skrzydła

Ile wiesz o „Kreciku”? Sprawdź się w quizie!

Pytanie 1 z 10
Jakiej narodowości jest Krecik?