gorzów policja papierosy 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Sztangi i krajanka.

Gorzów: 44-latek miał nielegalne papierosy warte ćwierć miliona złotych! [ZDJĘCIA]

2021-04-06 13:00

Gorzowianin został zatrzymany, grozi mu wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności. Mężczyzna przechowywał nie tylko papierosy, ale także krajankę oraz pieniądze. Sprawą zajmowali się policjanci z wydziału zwalczania przestępczości gospodarczej.

Zatrzymanie 44-latka podejrzanego o posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy było możliwe dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz dochodzeniowo-śledczej. Przed świętami (30.03) mundurowi weszli do jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych.

gorzów policja papierosy 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja 44-latka spotkają konsekwencje.

Znaleziono ponad 900 sztang papierosów bez polskich znaków akcyzy i 90 kilogramów krajanki tytoniowej. Gdyby towar trafił na rynek, wówczas Skarb Państwa straciłby 255 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do winy.

gorzów policja papierosy 3

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zrekwirowano także pieniądze.

Podejrzanemu zarzucono uchylanie się od opodatkowania przez nieujawnienie właściwemu organowi przedmiotu opodatkowania, jakim były wyroby tytoniowe.

Naraził skarb państwa na gigantyczne straty! Dopadli go w mieszkaniu w Gorzowie

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?