Gorzów: pole golfowe

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Pole Golfowe Zawarcie (fot. archiwum).

Gorzów: 11 listopada rodzice zasadzą drzewka, żeby upamiętnić narodziny swoich dzieci

2022-11-07 13:17

Można się jeszcze zapisywać do akcji. Do północy urzędnicy czekają na zgłoszenia rodziców. Jedynym warunkiem jest, żeby dziecko urodziło się w 2022 lub 2021 roku. Drzewa zasadzone zostaną na polu golfowym w Święto Niepodległości.

To ostatnie godziny, żeby zapisać się do akcji "RośnijMY razem". Do północy gorzowscy urzędnicy czekają na zgłoszenia rodziców, którym dzieci urodziły się w tym lub ubiegłym roku. ​Żeby to upamiętnić będzie można zasadzić drzewo. Na sadzonce zawiśnie drewniana tabliczka z imieniem malucha. Na tę chwilę zgłosiło się ponad 60 osób. Drzewka sadzone będą w Święto Niepodległości, czyli w piątek (11.11) na polu golfowym Zawarcie.

Na miejscu, na polu golfowym w dniu niepodległości przygotujemy taki mini piknik poza samą akcją sadzenia drzew, która fajnie zintegruje rodziców. Mamy przygotowaną niespodziankę. Dla wszystkich rodziców duże serducho maślane, czyli ciastko maślane w kształcie serca - mówi Marta Liberkowska, z urzędu miasta.

Żeby upamiętnić narodziny swojego dziecka wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie urzędu miasta. Czas macie do północy. Akcja sadzenia w piątek o godz. 11.30.

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...