Warta Gorzów

i

Autor: mz Warta Gorzów w III lidze przegrała już 4 mecze.

Górnik Zabrze na dzień dobry. Gorzowska Warta rozpoczyna grę w III lidze [AUDIO]

2020-08-02 8:03

Pił​karze Warty Gorzów rozpoczynają sezon. W niedzielę (2.08) zmierzą się w Zabrzu z drugą drużyną ekstra klasowego Górnika. Będzie to powrót do ligowych rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią.

Gorzowianie to beniaminek III ligi, który wraca do niej po rocznej przerwie. Z większym doświadczeniem i dobrze przepracowanym okresem przygotowawczym bordowo-granatowi jadą na Śląsk po zwycięstwo.

Posłuchaj, co przed tym spotkaniem powiedział Paweł Wójcik, trener Warty:

Mecz Górnik II Zabrze - Warta Gorzów w niedziele w Zabrzu o godzinie 17.

Warciarze w ciągu tygodnia rozegrają w sumie trzy mecze. Po niedzielnym pojedynku w Zabrzu bordowo-granatowi w środę 5 sierpnia zagrają w finale Totolotek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Mecz odbędzie się w Zbąszynku, pierwszy gwizdek o godzinie 18. Natomiast w sobotę 8 sierpnia na stadionie przy Olimpijskiej, Warta rozegra drugą kolejkę III ligi. Do Gorzowa przyjedzie Polonia-Stal Świdnica.

Podczas tego wydarzenia klub chce w szczególny sposób świętować swoje 75-lecie. Z zawodnikami na murawę wraz z przedstawicieli akademii wyjdzie również "stara gwardia", która reprezentowała bordowo-granatowe barwy w minionym wieku. Sobotni (8.08) mecz na stadionie przy Olimpijskiej rozpocznie się o godzinie 17:30.

Jak daleko jest z Gdyni do Zakopanego? Prawdziwy test na odległości [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Dalej jest z Warszawy do:
Pierwszy sklep charytatywny w Chorzowie