For Nature Solutions KS Apator Toruń - ebut.pl Stal Gorzów

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Toruń

ŻUŻEL

For Nature Solutions KS Apator Toruń - ebut.pl Stal Gorzów 47:43. Galeria i wypowiedzi pomeczowe

2023-04-09 12:43

To był zacięty pojedynek w Toruniu! Ebut.pl Stal Gorzów ostatecznie minimalnie uległa gospodarzom 43:47. Mamy galerię z meczu oraz wypowiedzi po tym spotkaniu. Co powiedzieli trenerzy i zawodnicy? Sprawdźcie!

Galeria z meczu Apator Toruń - Stal Gorzów 2023

Zobaczcie tylko na te zdjęcia! Tak przebiegał mecz w Toruniu. Poniżej znajduje się galeria.

Apator Toruń - Stal Gorzów 2023. Dwugłos trenerski po spotkaniu

  • Stanisław Chomski (trener ebut.pl Stali Gorzów)Jestem dumny, bo jest zespół trzeba powiedzieć. To było czuć w parkingu, jak i przed i w trakcie meczu. Była świetna komunikacja. Nie było dyskusji na temat pól startowych w biegach nominowanych. Reasumując, szkoda straconej szansy. Kilka biegów nie ułożyło się po naszych myśli. Szkoda też tego 15 biegu. Może gdyby jechali parą... ale z drugiej strony po stronie toruńskiej była bardzo mocna para. Cóż, minimalna przegrana wstydu nie przynosi, ale punktów nie ma. Na pewno napędziliśmy stracha gospodarzom, bo w opinii ekspertów nie mieliśmy żadnych szans, a okazało się, że było inaczej. Szkoda, że to widowisko nie było zwycięskie
  • Robert Sawina (trener For Nature Solutions KS Apatora Toruń) - Jest radość ze zwycięstwa. Narodziło się to wszystko naprawdę w bólach, dużo rzeczy było też do poprawienia, ale trzeba już w tej chwili planować, co zrobić dalej, by nasza forma tylko i wyłącznie rosła. Zostały dwa punkty w Toruniu i to jest najbardziej dla mnie istotne, wszyscy widzieli, że jeszcze mamy sporo do zrobienia jeśli chodzi o odkrycie wszystkich tajemnic, które po zmianie kosmetyki toru mamy do odkrycia.
Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem przed startem Ekstraligi
Sonda
Czy spodziewałeś/aś się takiego występu Stali Gorzów?
Listen on Spreaker.